15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Kiara sapo doli nga ‘frizerka’, qenka bërë nuse për qejfin e burrit e të vjehrrës

Kiara Tito vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Sot përmes një postimi Kiara ka treguar se sapo është rregulluar tek frizeri.

Me këtë pamje ajo po duket si nuse për qejfin e burrit dhe të vjehrrës./ORAinfo/

Osmani pas takimit me Blinken: Lidhja me SHBA-të është ekzistenciale

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka takuar sekretarin e SHBA-së, Antony Blinken, ku kanë biseduar për të ardhmen euroatlantike të Kosovës. “Diskutim i rëndësishëm me...

E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

E dashura shtatzënë e asit brazilian të futbollit Neymar ka thyer heshtjen e saj pasi së fundmi u shfaqën pamjet komprometuese të sulmuesit me...

Lajmet e Fundit