9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Kim Kardashian thotë se ‘martesat vijnë e shkojnë’

Kim Kardashian ka thënë së fundmi me shaka se ‘martesat vijnë e shkojnë’.

Miliarderja është martuar tre herë më parë dhe aktualisht është në lidhje me komedianin Pete Davidson.

“Martesat vijnë e shkojnë, pa ofendim djema”, tha ajo.

“Shpresoj se do të ketë vetëm një martesë më shumë për mua. Edhe hera e katërt është e bukur”.

Më Shumë

Këngëtari mesazh shqiptarëve: Kërkoj falje që Greqia ju ka lënduar!

Këngëtari grek, Andonis Remos, ka performuar mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve, Tiranë. Pas performacës këngëtar ka mbajtur një fjalim të shkurtër, ku...

Kurti: Sakrifica dhe beteja e banorëve të Lubizhdës së Hasit, pjesë e dhimbshme dhe e lavdishme e historisë së popullit tonë

Në 25 vjetorin e rënies së dëshmorëve e martirëve në Lugishtë të Hasit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bëri homazhe te varrezat...

Lajmet e Fundit