11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

“Kim Kardashini” shqiptar provokon sërish

fatmiraAjo u bë e famshme për ngjashmërinë me Kim Kardashianin.Jo vetëm kaq, por ajo u lidh me ish-bashkëshortin e Kim, Chris Humprhies, menjëherë pas ndarjes së këtyre të fundit.

Më pas, Fatmir Sinanaj, për të ecur në rrugën e Kim Kardashian, bëri edhe një video porno.

Megjithatë, ajo nuk arriti suksesin që priste, pra që të bëhej e famshme si Kim Kardashian.

Megjithatë, ajo duket se nuk heq dorë.

Këtë radhë shqiptarja që jeton në SHBA ka postuar disa fotografi shumë provokuees.

Më Shumë

Krasniqi kujton masakrën në Krushë të Madhe: Mungesa e drejtësisë është plagë e madhe

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka përkujtuar masakrën e Krushës së Madhe e kryer 24 vjet më parë nga forcat serbe. Krasniqi...

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas IHK-së, temperaturat do të pësojnë ulje...

Lajmet e Fundit