-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Një lidhje lesbikesh mes Bleonës dhe Anxhelas?

Bleona Qereti dhe Anxhela MartiniBleona Qereti dhe Anxhela Martini janë duke kaluar shumë kohë me njëra-tjetrën.

Fillimisht ato erdhën bashkë nga SHBA në Shqipëri, ku qendruan disa ditë.

Më pas udhëtuan sërish në SHBA, ndërsa tashmë ndodhen në Ibiza.

Ato kanë publikuar disa foto nga një clun nate në Ibiza.

Të dyja duken mjaft të afërta, madje në një foto Bleona e puth në shpatull me passion Anxhelën.

Kjo ka bërë që komentues të shumtë të ngrejnë pyetjen nëse kemi të bëjmë me një lidhje lesbike mes dy artisteve të njohura shqiptare.

Më Shumë

143 vjet nga lindja e Mit’hat Frashërit

Mit’hat Frashëri, i njohur me epitetin Lumo Skëndo, ka lindur më 25 mars 1880 në Janinë. Ishte pinjoll i Dulellarëve të Frashërit, i biri...

Anulohet gjykimi për vrasjen me thikë tek “Tranziti i ri” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, është anuluar seanca gjyqësore ndaj të akuzuarve për vrasjen e M.K., Orhan Ademaj dhe Albert Ademaj, për...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit