36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Komuna e Prizrenit përfiton rreth 160.000 euro për projekte infrastrukturore

Komuna e Prizrenit ka përfituar rreth 160.000 Euro nga Ministria e Admistrimit të Pushtetit Lokal pas nënshkrimit të marrëveshjes për mbështetje financiare të projekteve për infrastrukturën rrugore në Komunën e Prizrenit./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Totaj bën homazhe për dëshmorin e kombit Remzi Ademaj

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të Komunës së Prizrenit, bënë homazhe sot, në varrezat e dëshmorëve në Landovicë, për nder...

Prizren/ Kunatat ia marrin fëmijën 5-vjeçar, policia e heton rastin

Ankuesja femër kosovare ka raportuar në polici në Prizren se më datën 14.08.2022 kishte pasur një rast dhune në familje dhe me dy fëmijët...

Lajmet e Fundit