-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Komuna e Rahovecit anulon të gjitha aktivitetet për Ditën e Flamurit

Komuna e Rahovecit ka anuluar të gjitha aktivitetet për shënimin e Ditës së Flamurit. Kjo për shkak të tërmetit në Shqipëri i cili shkaktoi vdekjen e dhjetëra personave dhe plagosjen e qindra të tjerëve.

Më Shumë

Nën ndikimin e alkoolit, Olta Gixhari puth në buzë Deamishelin dhe e quan Luizin “gomar”

Të martën, aktores Olta Gixhari i është dhënë mundësia që të qëndrojë në suitë dhe të kërkojë një person për ta shoqëruar. Ajo zgjodhi Deamishelin,...

Zhgënjimi i Griezmann

Didier Deschamps iu deshën vetëm disa orë për të caktuar kapitenin e ri të skuadrës franceze. Trajneri 54-vjeçar u takua individualisht me disa lojtarë...

Lajmet e Fundit