18.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Ky është motoçiklisti 20 vjeçar nga Rahoveci që humbi jetën në aksidentin në Komoran

Bardh Kadiri është i riu 20 vjeçar, i cili e humbi jetën në një aksident në fshatin Komoran.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka thënë për lajmi.net, se aksidenti ka ndodhur në ora 17.30.

“Në aksident ishin të përfshirë një automjet dhe një motoçikletë. Sipas ekipit mjekësor, një person si pasojë e aksidentit është pa shenja jete. Njësia policore për menaxhimin e autostradës, po merret me matjet dhe shikimin e vendngjarjes”, ka thënë ai.

Si pasojë e këtij aksidenti, në orët e pasdites janë shkaktuar kolona të automjeteve në magjistralen Prishtinë-Pejë, në Llapushnik. /Lajmi.net/

Më Shumë

Vuçiq jep dorëheqje nga partia e tij

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka dhënë dorëheqje nga partia të cilën ai e udhëheq, SNS. Ai, në tubimin që mbajti sot tha se kjo...

Nisin bisedimet për transferimin e Neymarit në ‘Old Trafford’

Manchester Unitedi i ka nisur bisedimet me Neymarin për mundësinë e transferimit të tij në “Old Trafford”. Klubi aktual i brazilianit, Paris Saint-Germain, po shikon...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit