17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Lady Gaga performon nudo në skenë (Foto)

LadyGaga-nudo ne skeneAjo është e njohur për maninë e saj për të çmendur njerëzit kur bëhet fjalë për modën.

Lady Gaga e ka realizuar më së miri turin e saj ARTPOP Ball në qendër të Floridas të dielen në mbrëmje.

28 vjeçarja e cila në të gjitha performancat e saj kishte veshur geta të grisura, tregoi për publikun edhe kësaj here se ajo është unike përsa i përket elementëve që përdor në skenë.

LadyGaga-nudo ne skene2 LadyGaga-nudo ne skene LadyGaga-nudo ne skene1

Më Shumë

Zyrtarë të BE-së sot vizitojnë Suharekën

Zyrtarë të Bashkimit Evropian, sot pritet të vizitojnë qytetin e Suharekës. Ata do të takohen edhe me kryetarin e kësaj komune, Bali Muharremaj. Marketing https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/   https://prizrenpress.com/guraziu-ne-prizren-me-20-vjet-pervoje-pune-ne-vendosjen-e-dyerve-laminatit-parketit-kuzhinave-dhe-dhomave-te-fjetjes/   https://prizrenpress.com/adi-plast-ne-prizren-nje-emer-i-njohur-ne-tregun-e-kosoves-dhe-nderkombetar-per-vendosjen-e-dyerve-dhe-dritareve/ https://prizrenpress.com/kompleksi-newco-elan-ofron-banesa-te-endrrave-tuaja-ne-zemer-te-prizrenit/ https://prizrenpress.com/banesa-ne-shitje-nga-renelual-tahiri/    

Prizren/Dy persona të ndaluar dhe gjashtë kërkesa për paraburgim

Prokurorisë Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm ka ndaluar dy persona për 48 orë, tw dyshuar për veprën penale "Lëndimi i lehtë trupor" sipas...

Lajmet e Fundit