25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

‘Lavdërohet’ Afërdita Dreshaj

AferditaDreshaj6-18Këngëtarja e modelja e njohur me prejardhje nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj, kohëve të fundit përmes rrjeteve sociale ka njoftuar vazhdimisht fansat e vet për çdo gjë, përfshirë këtu edhe për jetën e saj private. E këto ditë këngëtarja ka treguar se vera për të është gjithmonë perfekte, ndërsa nuk ka lënë anash të përmend se është e angazhuar edhe në modelizëm dhe muzikë.

“My summer is always perfect! work , fun , traveling , sun , music , beach , modelin”, ishte mbishkrimi i këngëtares i cili na tregon se përveç angazhimeve profesionale, vera Afërditës i shërben edhe për pushime e saj personale. Ndërkaq këngëtarja nuk ka bërë të ditur ndonjë datë se kur do të kemi diçka të re nga ajo, por sidoqoftë mund të presim, pasi që hapin e parë duket se e ka hedhur.

Më Shumë

Siguria në Rahovec dhe problemet me ujë të pijshëm – çfarë u tha në mbledhjen Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi?

Është zhvilluar mbledhja e katërt e Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi në Komunën e Rahovecit, mbledhje e cila është kryesuar nga kryetari i...

Arrest shtëpiak për dy të dyshuarit në lidhje me vdekjen e 47-vjeçares në ashensorin e Prizrenit

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e arrestit shtëpiak për B.K. dhe H.K., lidhur me rastin e 20 qershorit 2024, ku një grua...

Lajmet e Fundit