0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Lëndohet një person në vendin e punës në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është lënduar në vendin e punës në Suharekë.

Sipas policisë ai u lëndua gjersa ishte duke punuar në një zdrukthëtari.

Ai pas lëndimit ka pranuar tretman mjekësorë.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

“Rr. Skënderbeu, Suharekë 05.11.2021 – 13:47. Viktima mashkull kosovar, derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës në një zdrukthëtari është lënduar. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor. Në vendin e ngjarjes ka dalë prokurori dhe inspektori i punës. Rasti në hetime”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më Shumë

“Mbaroi, kam arritur gjithçka” – Messi flet për herë të parë pas triumfit në Kupën e Botës

Lionel Messi i ka bërë të gjitha. Përveç Kupës së Ligës dhe Kupës së Francës, Lionel Messi ka fituar çdo garë në të cilën...

Qeveria ndan 50 euro shtesë për punëtorët e sektorit publik për muajin janar

Qeveria e Kosovës ka ndarë nga 50 euro shtesë për të gjithë punëtorët e sektorit publik. Ministri i Financave, Hekuran Murati, në mbledhjen e qeverisë...

Lajmet e Fundit