3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Leskoveci i Prizrenit – fshati që po shuhet (Video)

Në Leskovec të Prizrenit nuk ka më banorë, familja e fundit mendon të ikë nga fshati brenda pak muajsh, transmeton RTK

Kronikën e zgjeruar mund ta ndiqni në videon më poshtë.

Më Shumë

Mel C zbulon se kurrë nuk do të performonte në ‘Katar 2022’ as për një marrëveshje milionëshe si ajo e David Beckhamit

Mel C ka zbuluar se ajo do të refuzonte një ofertë për të performuar në vendin mikpritës të Kampionatit Botëror, Katar. Këngëtarja 48 vjeçe, tha...

10 të vrarë në Ukrainë nga 70 raketat e lëshuara nga Rusia

Sirenat e sulmit ajror ranë në të gjithë Ukrainën dje, pasi Rusia lëshoi një breshëri sulmesh në infrastrukturën civile. Dhjetë persona u vranë dhe sulmet...

Lajmet e Fundit