11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Lola Ponce, një nënë e ardhshme seksi

lolaModelja e njohur Lola Ponce është shtatzënë prej disa muajsh dhe për këtë arsye tashmë duket se ka marrë pushimet.

Ajo është fotografuar duke bërë plazh në Miami.

E veshur me një bikini të zi, 31-vjeçarja argjentinase vazhdon të duket seksi, pavarësisht se barku i saj tashmë është rritur.

 

 

Më Shumë

Ku do të shkojë titulli sonte, në minierë apo në qiell?

Pas një rrugëtimi të gjatë, ky edicion do të përfundojë të enjten mbrëma në Mitrovicë. Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të ndeshen në sfidën...

Zyrtare: Ky është futbollisti që ftohet sërish në Kombëtare

Përfaqësuesja e Kosovës gjatë muajit qershor më datën pesë luan miqësore ndaj Norvegjisë. Nga skuadra austriake, LASK Linz mësohet se lojtari i parë që merr...

Lajmet e Fundit