14.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Luana: Nuk është e vërtetë se s’kisha të brendshme

LuanaVjollca14-02Prezantuesja e njohur e Top Channel, Luana Vjollca, ka reaguar pas shkrimeve në portale se asaj “i ka dalë zogu” gjatë një paraqitje televizive në Maqedoni.

Ajo thotë se kishte të brendshme.

“Nuk do doja kurrë të komentohesha e të komentoja kësi lloj gjërash, por meqenëse po shoh që janë publikuar disa artikuj po ju sqaroj – jam me të brendshme! Nuk do ja lejoja kurrë vetës të isha kaq e pakujdesshme”, thuhet në reagimin e saj.

Luana Vjollca-zogu

Më Shumë

Babai i Ansu Fatit kërcënon se do ta largojë djalin nga Barcelona për shkak të mungesës së kohës së lojës

Babai i Ansu Fati-t nuk është aspak i kënaqur me numrin e minutave që djali i tij po kalon në fushë për Barcelonën këtë...

Del videoja, momenti kur ish-nxënësja hyn me automatik në shkollë dhe vret 6 persona në SHBA

Tre të rritur e tre fëmijë të moshave 8-9 vjeç u vranë gjatë të shtënave me armë në një shkollë private të krishterë në...

Lajmet e Fundit