9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Luana Vjollca tregon ‘zogun’ e saj (Foto)

Luana Vjollca-zoguLuana Vjollca gjatë prezantimit të ‘Summer Fest’ në qytetin e Strugës, ka veshur një fustan të kuq e cila ka jo vetëm një dekolte të hapur por edhe një të çarë të theksuar, ku në një moment gjatë prezantimit i ka dalë “zogu” në pah.

Luana Vjollca-zogu2Luana Vjollca-zogu1

 

 

Më Shumë

Ndryshimi i orës bëhet këtë fundjavë, ja si funksionon dhe kur ndryshon

Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I pari që teorizoi...

Arrestohet një person i kërkuar në Lubizhdë të Prizrenit

Një person është arrestuar në Lubizhdë të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Lajmet e Fundit