13.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Në Malishevë arrestohet hajni nga Shqipëria

arrestimi 2Një shtetas nga Shqipëria është arrestuar nga Policia e Kosovës. Ai dyshohet se ka vjedhur në një shtëpi në Banjë të Malishevës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull, shtetas i Shqipërisë, pasi që i njëjti në shtëpinë e viktimës ka vjedhur disa orendi shtëpiake dhe tre telefona celularë”, njofton Policia e Kosovës.

“Njësiti policor gjatë kontrollit të veturës së ka gjetur disa dokumente personale të dyshuarit të dytë të mundshëm i cili gjendet në arrati”.
Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Vizita e kryetarit të AAK, Ramush Haradinaj, në fabrikën ‘Proton Cable’: Një model i suksesit ‘Made in Kosova'”

Kryetari i AAK, Ramush Haradinaj, vizitoi sot fabrikën "Proton Cable" në Prizren, me pronarë vëllezërit Fatos, Sami e Besim Dida. Kjo fabrikë prodhon mbi...

“E futën 6 muaj në psikiatri”, Juli kujton ngjarjen aspak të këndshme të Zef Dedës!

Julian Deda gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP” shpesh herë ka folur dhe ka ndarë kujtime me të atin e ndjerë, aktorin...

Lajmet e Fundit