16.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Malisheva prezanton Hajdarin dhe Avdulin

Fiton Hajdari dhe Qlirim Avduli tashmë i përkasin Malishevës. Klubi nga qyteti me të njëjtin emër ka prezantuar futbollistët në mbrëmjën e të mërkurës.

Edicionin e kaluar Hajdari ishte pjesë e Gjilanit, kurse Avduli mbronte ngjyrat e Ulpianës.

Ditë më parë Malisheva rinovoi edhe me trajnerin, Arsim Thaçi.

Mbetjen në Superligë Malisheva e siguroi pasi mposhti Vushtrrinë në barazh.

Më Shumë

Totaj paralajmëron projekt të madh për furnizim me ujë të Prizrenit

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka paralajmëruar një projekt të madh për furnizim me ujë të qytetit. Ai tha se gjatë kohës që...

Kurti në Bratislavë: S`mund të dal mbi ligjin për situatën në veri

Në forumin ‘Globalsec’ në Bratislavë, kryeministri Albin Kurti shpjegoi situatën aktuale në veri të Kosovës. Ai tha se kryetarët e rinj të komunat në...

Mona Liza

Lajmet e Fundit