20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Malishevë: I digjet stalla, bilanci i dëmit rreth 9 mijë euro

Në Malishevë, mbrëmë është djegur një objekt i një pronari në të cilin gjendeshin: ushqim për bagëti, mjete pune si dhe material ndërtimor. Sipas policisë dyshohet për zjarrvënie.

Njësiti i Policisë dhe zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes të cilët kanë shuar zjarrin.

Sipas viktimës dëmi i shkaktuar arrin vlerën rreth 9000 euro. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Arrestohet një grua në Prizren, dyshohet për sulm fizik kundër vjehrrës

Një grua dyshohet se ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj. Rasti ka ndodhur në fshatin Lubinje e Poshtme. Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë me dije...

Haradinaj kërkon mocion për rrëzimin e qeverisë Kurti II: Po rrezikohet sovraniteti

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka folur pas mbledhjes së kryesisë së partisë. Ai ka thënë se qëndrimi i partisë së tij, është që të...

Lajmet e Fundit