19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Malishevë: Nisma merr 48 përqind

Limaj Nisma rahovecMalisheva është vërtetuar tashmë se është bastion i Nismës për Kosovën, partisë së Fatmir Limajt.

Burime të Express thonë se kjo parti ka marrë 48 përqind.

Më Shumë

Pandeli Majko nesër shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit nesër (e premte) ka paralajmëruar se do të ndajë një çmim për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Pandeli Majko. Në njoftimin e lëshuar për...

Mesazhe politike kundër Kosovës, UEFA hap hetimin ndaj Serbisë

UEFA ka hapur një hetim ndaj Serbisë, për koret kundër Kosovës, të kënduara nga fansat në vigjilje dhe gjatë ndeshjes ndaj Anglisë, zhvilluar mbrëmjen...

Lajmet e Fundit