0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Marjana Markaj ia kalon edhe Shkëndija Mujajt

marjanaMarjana Markaj mund të jetë shqiptarja më seksi.

Vajza që jeton në SHBA dallohet për super format e saj.

Madje, ajo mund t’ja kalojë edhe Shkëndije Mujajt për të pasmet dhe gjoksin e saj.

Më Shumë

ATK-ja krijon mundësinë e pagesës me këste për obligimet tatimore

Pas dyfishimit të tatimit të pronave, Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), ka bërë të ditur se ata që kanë vështirësi për t’i paguar obligimet...

Latifi: Në janarin e vitit 1990, forcat pushtuese serbe iu frikësuan lumit të madh të demonstruesve

Në 33 vjetorin e rënies së dëshmorëve Nesimi Elshani, Agron Fetahu, Halim Hoti dhe Hilmi Krasniqi, Komuna e Rahovecit ka organizuar homazhe pranë varrezave...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit