-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Cila i ka të pasmet më të bukura, Zaimina apo motra e saj?

zaiminaZaimina Vasjari nuk i zhgënjen fansat e saj me fotot hot që poston herë pas here në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja që sapo ka publikuar hitin e saj të radhës “Shum”, ka postuar në Instagram një foto ku duket me motrën e saj Beliola, në një “belfie” pranë një pishine.

Vajzat të cilat tregojnë një trup me forma të bukura kanë marrë komplimente dhe pëlqime pafund.

Më Shumë

Rritet numri i të vdekurve pas sulmit në një xhami në Pakistan

Numri i të vdekurve është rritur në të paktën 87 persona pas një sulmi vetëvrasës në një xhami që kishte në shënjestër policët në...

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat me fat

Dashi Ju keni një hënë disonante, por mos u shqetësoni sepse ajo tashmë e merr veten nga orët e pasdites. Pranvera do të jetë thelbësore...

Lajmet e Fundit