3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Martohet “fshehurazi”

Cheryl ColeKëngëtarja e cila është edhe pjesë e jurisë në X Factor ka postuar një foto në Facebookun e saj duke treguar një unazë martese në gishtin e saj.

“Unë zakonisht nuk flas për jetën time private por dua të ndaj me ju një lajm të gëzueshëm. Unë dhe Jean Bernard jemi martuar më 7/7/2014. Jemi shumë të lumtur që që kemi lëvizur në jetën tonë sëbashku si çift”- ka shkruar 31 vjeçarja.

Këngëtarja simpatike ka qënë ndarë më futbollistin Ashley Cole në vitin 2010 të cilit I mbajti dhe mbiemrin për shkak të njohjes së saj si artiste.

Më Shumë

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

24 vjet nga masakra e kryer nga forcat serbe në Rogovë të Hasit

Sot u bënë 24 vjet nga masakra që është kryer nga forcat serbe në fshatin Rogovë të Hasit, ku ranë në pritë luftëtarë të...

Lajmet e Fundit