23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Mbetet shtatzënë, tenton të vetëvritet një femër në Prizren

Një femër ka tentuar të vetëvritet me medikamente në Prizren.

Ajo ka konsumuar sasi të tepruar të barnave, transmeton “PrizrenPress”.

Motivi, shtatzënia me të fejuarin.

“Është raportuar se viktima femër kosovare ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarin e saj të dyshuarit mashkull kosovar”.

“ Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Më Shumë

Totaj viziton shoqatën “Vatra” në Nju-Jork

Në kuadër të vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj vizitoi edhe organizatën Pan-Shqiptare "Vatra" në New York, ku,...

Nënkryetari i Prizrenit viziton Këshillin e Bashkësisë Islame

Me rastin e Fitër Bajramit, nënkryetari i Komunës së Prizrenit, Kujtim Gashi, së bashku me kryesuesen e Kuvendit Komunal, Antigona Bytyqi, drejtorë e asamblistë...

Lajmet e Fundit