21.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Me stil të ri flokësh, Rashica rikthehet te Norwichi

Milot Rashica i ka përfunduar pushimet.

Ylli kosovar tani është kthyer në Angli te skuadra e Norwichit, shkruan Gazeta Express.

Ai është parë në kampin stërvitor të “kanarinave”, teksa e ardhmja e tij është ende në pikëpyetje.

Rashica po kërkohet me ngulm nga Galatasaray, aty ku e kaloi sezonin e kaluar.

Gjiganti turk u ndihmua mjaft shumë nga anësori nga Vushtrria, teksa në fund u kurorëzua edhe me titullin kampion.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

 

Më Shumë

Moti sot i vranët, në disa vende reshje shiu

Moti sot në Kosovë do të jetë kryesisht i vranët, kur sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në disa vende do të ketë edhe reshje...

Mbi një mijë gjoba trafiku të shqiptuara në Kosovë në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 1 mijë e 609 gjoba trafiku. Ndërkaq në raportin 24 orësh të policisë, figuron se...

Lajmet e Fundit