16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Messi nga nesër lojtar i lirë, por mund të rinovojë përsëri me Barcelonën pas rikthimit nga Argjentina

Lionel Messi është duke e  shijuar ditën e fundit të kontratës me Barcelonën, transmeton Sinjali Sport.

Argjentinasit i skadon kontrata sot (e mërkurë), por pritet që në ditët në vijim të rinovojë kontratën.

Këtë e ka paralajmëruar eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano.

“Lionel Messi do bëhet agjent i lirë në 24 orët e ardhshme. Por, është vetëm çështje ditëve – pastaj do rinovojë kontratën me Barcelonën deri në qershor të vitit 2023”.

Messi mesa duket është bindur me transferimet e Barcelonës dhe beson në projektin fitues.

Sidoqoftë, Leo është duke u paraqitur me Argjentinën në Copa America dhe një nga mundësitë e fundit trofe me kombëtare është kjo.

Më Shumë

Dogana e Kosovës konfiskon produkte higjienike të falsifikuara (foto)

Dogana e Kosovës ka njoftuar se kanë arritur të konfiskojnë produkte higjienike të falsifikuara. Sipas njoftimit të doganës, të gjitha produktet janë ndaluar gjatë ekzaminimit...

Punime në rrjet/ Këto vende në Prizren nuk do të kenë rrymë

Njoftim nga KEDS-i për punimet në rrjet 28.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. TS 35/10 kV Pirana do të ndërprehet: Dalja 10 kV Krusha  (kodi: 30034011) prej orës10:00 deri në...

Lajmet e Fundit