10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Rrahej në Malishevë, gruaja detyrohet të kthehet te familja e saj në Prizren

Në mbrëmjen që lamë pas në Malishevë është raportuar një rast i dhunës në familje, ku një person ka ushtruar dhunë të vazhdueshme psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Sipas informacioneve që ka dhënë policia, viktimës i është ofruar tretman mjekësor në QKMF të Malishevës e pastaj ajo ka kërkuar që së bashku me tre fëmijët e saj të kthehet te familja e saj në Prizren.

Po ashtu, lidhur me këtë rast Policia ka bërë të ditur se i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje

Më Shumë

Muriqi e Muslija në mesin e superyjeve evropiane

Performanca e shkëlqyer e dyshes së Kosovës në duel me Qipron, Vedat Muriqi dhe Florent Muslija nuk ka mundur t’i ik syve të UEFA...

Rahoveci përforcohet me Mandersonin

KB Rahoveci ka njoftuar se ka nënshkruar me amerikanin Isaiah Manderson. Manderson është i gjatë 208 cm dhe luan në pozitën 5. “Qendra Amerikane vjen te...

Lajmet e Fundit