-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Miley në lidhje me producentin e saj?

128100-637x424Çifti është frekuentuar bashkë shumë gjatë turit të Cyrus. Sipas burimeve të afërta, çifti janë në kontaktë tërë ditën përmes telefonatave dhe mesazheve që i këmbejnë njëri me tjetrin.

Madje nëna e Mileyt, e konsideron producentin si anëtar të familjes.

Megjithatë ata ende nuk janë prononcuar për këtë lidhje.

Më Shumë

Lajmet e Fundit