1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Momentet e incidentit kur basketbollisti sulmohet nga një tifoz në duelin mes Trepçës e Prizrenit

Një situatë kaotike ka ndodhur në ndeshjen e basketbollit e cila i ka takuar xhiros së dytë të Superligës.

Në ndeshjen ku e ka fituar Trepça me rezultat 97:90 ndaj Prizrenit – 16, duket se nuk ka përfunduar në mënyrën me të mirë.

KB Prizreni – 16 me anë të njoftimi kanë theksuar se lojtari i tyre Ivan Kolejvic është sulmuar nga disa shikues dhe tani gjendet në spital.

Më poshtë mund t’i shikoni pamjet nga incidenti:

 

Më Shumë

Kosova drejt federalizmit, njohja reciproke as në qendër e as në thembër!

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Zajebnica nuk kalon, kalon, kalon: Asociacioni i komunave të Serbisë në Kosovë ishte kundërshtuar nga të gjithë ata që donin...

Pse janë të rëndësishme për luftën në Ukrainë, tanket amerikane Abrams?

Administrata amerikane po përgatitet të japë dritën jeshile për dërgimin e një “numri të konsiderueshëm” tankesh Abrams M1 në Kiev. Kjo është raportuar nga burime...

Lajmet e Fundit