25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Moti sot, 23 gradë

Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

“Minimalet do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius. Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-23 gradë Celsius”, thuhet në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

Më Shumë

Lajmet e Fundit