5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Ndahet nga jeta imami nga Prizreni, Behlul Hoxha

Ka ndërruar jetë në moshën 58 vjeçare imami i xhamisë në Vlashnje të Prizrenit, Behlul Hoxha.

Njoftimin mortor për vdekjen e imamit, Hoxha e kanë bërë publik familjarë e tij në rrjete sociale.

Më Shumë

Kryetari i SBASHK-ut: Kontrata kolektive është valide, MASHT-i nuk mund ta shkëpus njëanshëm

Ministria e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, ka njoftuar Sindikatën e Bashkuar të Arsimit, ditë më parë se nuk do të vazhdojë me zbatimin e...

Remzi Shala: Me dy gjaqe i përgjigjem atij nëse ia kam mbyt babanë, por ai do më përgjigjet me Kanun të Lekës

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, i akuzuari për krimet lufte, Remzi Shala, ka mohuar akuzën për vrasjen e Haxhi Përteshit në qershor...

Lajmet e Fundit