3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Ndërmarrësi nga Prizreni i bashkohet PSD-së

Frashër Krasniqi ka prezantuar sot aderimin e radhës në Partin Socialdemokrate.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar se ndërmarrësi nga Prizreni, Arben Bajrami, sot i është bashkuar kësaj partie.

Sipas tij, PSD-ja po forcohet për çdo ditë.

“Arben Bajrami, ndërmarrës nga Prizreni, iu bashkua PSD!-së ? Çdo ditë po forcohemi e po organizohemi gjithandej Kosovës! Qeveria Kurti nuk ka me e pasë (mos)punën e lehtë”, ka shkruar Krasniq.

Më Shumë

Iniciativa për tërheqjen e 30 për qind të mjeteve nga Trusti pritet të diskutohet nesër në Kuvend

Nesër (e mërkurë) në Kuvendin e Kosovës pritet të debatohet dhe më pas të merret një vendim nëse do të kalojë në Komisionin për...

Kievi ende pa rrymë pas sulmeve ajrore ruse

Pas sulmeve ajrore ruse që goditën Ukrainën, në shumicën e qyteteve të vendit është rikthyer energjia elektrike, përveç në kryeqytet. Kievi mbetet ende me furnizim...

Lajmet e Fundit