16.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren ofron shërbime të ndryshme në sektorin e ndërtimit.

“3D-Fesali” është partneri juaj i besueshëm për çdo projekt ndërtimi.

Këto shërbime përfshijnë:

Projektim

Ndërtim

Mbikëqyrje

Revidim

Demolimi i objekteve

Gërmimi i dheut

Furnizimi me zhavorr

Adresa e e-mail: [email protected]

Numrat kontaktues:

+38344339953
+38344389385

Më Shumë

Ylli – Bashkimi, çerekfinalja e parë e ‘Play-off’-it

Bashkimi sot do të fillojë rrugëtimin e tij në "Play-Off" të Prince Caffe Superligës. Rivali i parë i fazës çerekfinale është skuadra e Yllit, i...

25 vjet nga thyerja e kufirit Kosovë-Shqipëri

Beteja e Koshares më 9 prill 1999, në kuadër të operacionit “Shigjeta”, është njëra ndër më të përgjakshmet dhe më heroiket e luftës së...

Lajmet e Fundit