11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Ndërroi jetë mësuesi Gani Mazreku nga Malisheva

Në moshën 68 vjeçare, ka ndrruar jetë mësuesi nga Malisheva,Gani Mazreku.

Varrimi i të ndjerit bëhet në varrezat në qendër të qytetit në Malishevë, me datën 21.11.2019.

Më Shumë

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Një burrë me gjashtë gra thotë se ka në plan të bëjë fëmijë me secilën prej tyre nëpërmjet nënave surrogate në mënyrë që asnjëra...

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Lajmet e Fundit