6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Ndërron jetë kampioni botëror i pikados në moshën 33 vjeçare

Kampioni i botës në pikado, Kyle Anderson, ka ndërruar jetë në moshën 33 vjeçare.

Pak muaj pasi u tërhoq nga garat e pikados, para lindjes së djalit të tij të dytë, Anderson ka ndërruar jetë.

Lajmi për vdekjen e Anderson është konfirmuar sot nga gjyqtari Russ Bray, përmes rrjeteve sociale.

Më Shumë

Pezullohet vendimi i Qeverisë për uljen e pagave të gjyqtarëve

Gjykata Themelore e Prishtinës ka pezulluar vendimin e Qeverisë për zvogëlimin e pagave të gjyqtareve dhe prokurorëve. Paparaci nga burimet  ka mësuar se vendimi nga...

Kapet në flagrancë duke vjedhur një veturë, arrestohet i dyshuari në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti është zënë në flagrancë duke vjedhur një veturë. Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovë,...

Lajmet e Fundit