22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Në Krushë të Vogël konfiskohet një veturë me dokumente të falsifikuara

Një veturë me dokumente të falsifikuara është konfiskuar në fshatin Krushë e Vogël.

“Njësiti policor ka ndaluar veturën VË Golf II me targa lokale pronë e të dyshuarit”

“Gjatë kontrollit të dokumentacionit është vërejtur se numri i sasisë në automjet dyshohet të jetë falsifikuar”.

“Lidhur me rastin automjeti është konfiskuar për verifikim te mëtejmë”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Dëshmitari i gjashtë thotë se fshatarët kanë bërë roje nga frika prej forcave serbe

Dëshmitari i gjashtë me kodin 4355 në gjykimin e Thaçit dhe të tjerëve duke u përgjigjur në pyetjet e mbrojtjes së Rexhep Selimit, avokatit...

Kaos në një shkollë tjetër në Serbi, arrestohet nxënësi pasi kërcënoi shokët dhe mësuesen me vrasje

Në një shkollë në komunën e Surcinit në Serbi gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një incident, pasi një nxënës kishte kërcënuar se do...

E kërkon MIlani

Lajmet e Fundit