20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Lirohet Dardan Molliqaj

Burime të “Zërit” mësojnë se para pak çastesh aktivisti i Lëvizjes Vetëvendose, Dardan Molliqaj është liruar.
Ai u arrestua sot në mëngjes, në Aeroportin e Prishtinës. Nga VV më parë është raportuar se ai ishte dërguar në Deçan.

Më Shumë

Vajzat amerikane përleshen me grushta për një vend parkim

Një parking në qendër tregtare amerikane u kthye në një mollë sherri mes disa vajzave. Siç shihet nga pamjet e bëra publike, sherri ka agravuar...

Moti sot: Me diell dhe vranësira që do të fillojnë nga gjysma e ditës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë në pjesën e parë të ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me...

Lajmet e Fundit