13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Në Malishevë arrestohet një i dyshuar për dhunim seksual

Një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar një femër në Malishevë.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari, e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht viktimën femër.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Më Shumë

Joshua mposht me lehtësi Franklinin dhe i dërgon mesazhe të forta Furyt e Wilderit: Jam i gatshëm për përballjen me ju

Anthony Joshua ka arritur fitore të lehtë përballë Jermaine Franklin në një duel të zhvilluar në O2 Arena në Londër. Boksieri britanik ka mposhtur amerikanin...

Erdogan falënderon Kosovën për ndihmën e dhënë gjatë tërmetit

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan, i ka shkruar presidentes së Kosovës Vjosa Osmani. Erdogan përmes një letre e ka falënderuar Osmanin, për ndihmën e...

Lajmet e Fundit