4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Në Prizren, djali rrah dy prindërit e tij

Një burrë në Prizren është arrestuar pasi ka rrahur dy prindërit e tij, njofton Policia e Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:00.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh.

Më Shumë

Vetura godet për vdekje këmbësoren në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident me fatalitet në Prizren, ku vetura...

Shumica e kosovarëve, me gjendje të rëndë sociale

Dihet, të ardhurat e një familje dhe niveli i çmimeve të të gjitha produkteve dhe shërbimeve, e sidomos çmimet e produkteve elementare ushqimore dhe...

Lajmet e Fundit