0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Në Prizren gjendet i vdekur një ushtar i KFOR-it

kforKonfirmohet lajmi se ka vdekur një ushtar i KFOR-it.

“Këtë mëngjes, në bazën shumëkombëshe të KFOR-it në Prizren është gjetur i vdekur nga shokët e tij një ushtar i KFOR-it.

Aktualisht është duke u kryer një hetim. Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Salvatore Farina, i ka shprehur ngushëllimet e tij familjes së ushtarit dhe shokëve të tij në shërbim”, thuhet në kumtesë e KFOR-it.

Më Shumë

Një tjetër yll i ri brazilian afër transferimit në Evropë

Flamengo ka rënë dakord me Wolverhampton për transferimin e mesfushorit brazilian Joao Gomes në skuadrën e Premier League, sipas Globo. Wolves do të paguajë një...

Cristiano Ronaldo fiton 450 mijë euro nga ndjekësit e rremë në Instagram

Sipas një studimi të ri, Cristiano Ronaldo, po fiton 450 mijë euro për postim në Instagram nga ndjekësit e rremë. Portugezi u largua nga Manchester...

Lajmet e Fundit