19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Nervozohet Miley Cyrus, i vjedhin automjetin luksoz

MileyCyrus-fotografiNjë vjedhje spektakolare është kryer në banesën e këngëtares Miley Cyrus, duke marrë automjetin e saj të shtrenjtë, bizhu, etj.

Policia është vënë në kërkim të dy personave, një djale dhe një vajzë, të cilët dyshohet se ata janë autorët e kësaj grabitje. Këta dy persona kanë vjedhur Maseratin e Miley Cyrus, që kushton 102.000 dollarë.

Sipas policisë, dyshohet se grabitësit kanë hyrë në shtëpi nga garazhi dhe pikërisht andej, kanë dalë duke marrë me vete automjetin luksoz.

Më Shumë

Latifi ngushëllon familjen e 17-vjeçarit nga Rahoveci që vdiq në aksident me motoçikletë

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi i ka shprehur ngushëllime familjes së 17-vjeçarit nga Rahoveci që vdiq në aksident me motoçikletë.   Ai është shprehur i tronditur...

Orë tmerri për legjendën e Italisë, merret peng, dhunohet, grabitet…

Roberto Baggio dhe familja e tij përjetuan momente terrori mbrëmë, teksa Italia ishte në fushë në ndeshjen kundër Spanjës. Siç raporton “Corriere del Veneto”, makthi...

Lajmet e Fundit