13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

Nesër derbi Ballkani – Prishtina

Të dielën është ndeshja kryesore ku dy pretendentët për titull të kampionit, Ballkani dhe Prishtina, do ta ndajnë mejdanin në Suharekë.

Ballkani kërkon maksimumin e pikëve për ta ruajtur kreun në elitë, derisa edhe Prishtina pas gabimit me Gjilanin kërkon fitore për të mos lejuar shkëputjen e dy skuadrave të para.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 15:00.

Më Shumë

Moti sot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin shi

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin...

Messi largohet, tri skuadra luftojnë për dy vende në Evropë

Fituesi i Kupës së Botës me Argjentinën, Lionel Messi, dhe një prej lojtarëve më të mirë në histori të futbollit, të shtunën do ta...

Lajmet e Fundit