19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Nis takimi i radhës, Osmani dhe Kurti takohen me Haradinajn e Selimin

Ka nisur takimi i kandidates për presidente, Vjosa Osmani dhe kandidatit për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Haradinaj ishte i shoqëruar nga ministri në detyrë i Drejtësisë, Selim Selimi.

Ky është takimi i dytë konsultues për formimin e institucioneve të reja të vendit, pas atij me kryetarin në detyrë të PDK-së, Enver Hoxhajn.

Më Shumë

Në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” po zhvillon punimet Konferenca VIII Ndërkombëtare për Trajtimin e Dhimbjes

Në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” po zhvillon punimet Konferenca VIII Ndërkombëtare për Trajtimin e Dhimbjes Në Universitetin “Ukshin Hoti” Prizren, të shtunën ka nisur...

Ky është pozicioni perfekt në seks për çiftet dembele që duan të kënaqen pa u lodhur shumë

Cili është pozicioni më i mirë pa shumë përpjekje fizike? Bërja e dashurisë do të jetë edhe më e zjarrtë dhe më emocionuese – dhe...

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit