22.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Një femër në Suharekë shantazhon një mashkull, kërkon para në mënyrë që mos t’ia publikojë videot

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Suharekë një femër ka shantazhuar një mashkull, duke i kërkuar kështu para në mënyrë që të mos i publikojë bisedat dhe videot që ata kanë shkëmbyer.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur në fshatin Papaz, transmeton Telegrafi.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar për një shantazh nëpërmjet rrjeteve sociale, ku e dyshuara ka kërkuar të holla duke e kanosur viktimën për publikim të bisedave dhe videove të cilat janë shkëmbyer gjatë bisedave”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Më Shumë

Konjufca për sanksionet e Amerikës për shkak të veriut: Është një gjë e keqe për Kosovën

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se zhvillimet e fundit në Kosovë janë ngative për vendin tonë dhe situata nuk është mirë dhe...

Kiara sapo doli nga ‘frizerka’, qenka bërë nuse për qejfin e burrit e të vjehrrës

Kiara Tito vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell...

Lajmet e Fundit