24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Vdiq aktori Rasim Thaçi-Cima

Ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi Cima.

Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit.

Ai ka disa ditë që ishte duke vuajtur nga Covid-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën infektive.

Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike. / KultPlus.com

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit