19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Një grua në Suharekë tentoi ta vrasë veten duke pirë domestos

Një grua nga fshati Budakovë, Suharekë, tentoi t’ia marrë jetën vetes, duke pirë preparate pastrimi/

E njëjta kishte tentuar ta vrasë veten duke pirë domestos.

Ajo u  dërgua menjëherë në Spitalin e Prizrenit për trajtim.

Mësohet se gjendja e saj është stabile.

Firma “Lona Al- Plast” në Prizren shpall konkurs për vende të lira të punës

Më Shumë

Prizren, 21 aktakuza kundër 24 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur gjashtëdhjetenëntë (69) aktakuza kundër shtatëdhjetenëntë (79) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Dramë në kufirin në Morinë: Policia gjuhet me armë nga disa persona

Policia e Shtetit informoi sot se në Morinë u godit një grup i strukturuar kriminal që organizonte dhe drejtonte një rrjet të trafikut ndërkombëtar...

Lajmet e Fundit