25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Firma “Lona Al- Plast” në Prizren shpall konkurs për vende të lira të punës

Firma “Lona Al Plast” në Prizren ka shpall konkurs për tre vende vende të lira të punës:

Vende e lira të punës janë:

· Mjeshtër në sektorin e prodhimit PVC (1 pozitë)
· Mjeshtër në sektorin e prodhimit ALUMINI (1 pozitë)
. Roje nate (1 pozitë)

Kualifikimi: Të interesuarit të kenë përvojë të punës në lëmin e prodhimit.
Për informacion shtesë ?+383\44390593 apo të paraqiten në zyrat tona në Korishë.
? Email: lonaalplast@gmail.com

/Sponsorizuar/

Më Shumë

Shkelet një e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është shkelur nga vetura në Prizren. Ajo ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit. Rr....

Liria dhe Ulpiana luajnë ndeshjen e barazhit të Ligës së Parë

Edicioni 2022/23 i Ligës së Parë të Kosovës ka përfunduar javën e kaluar, teksa sot (e shtunë) do të zhvillohet barazhi mes dy nënkampionëve...

Lajmet e Fundit