18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Nora Istrefi gati për këngën e re

NoraIstrefi-bruneËshtë njëra ndër këngëtaret më të suksesshme të skenës sonë. E përveç sukseseve të një pas njëshme që i arrin në karrierë, Nora Istrefi përflitet shuam edhe për dukjen e saj e cila i ngjan një ylli të vërtet.

E ndonëse në prag ët sezonit siç e do zakoni edhe këngëtarja seksi ka vendosur të vijë me risi. Ajo nesër (e shtunë) bën premierën e videoklipit dhe këngës së saj më të re në emisionin ‘Prive’.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja Istrefi në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Twitter’. E kjo risi padyshim që më së shumti pritet nga fansat e saj të cilët me padurim presin risi nga e pëlqyera e tyre, ndërsa nuk mund të thuhet që edhe ata që ndoshta e duan ‘më pak’ nuk e presin Norën, të paktën të shohin se si do të duket ajo në projektin e ri.

Më Shumë

Balje: Në zgjedhje shkohet vetëm kur dëshiron Kurt

Duda Balje, deputete nga komuniteti boshnjak në Kuvendit e Kosovës, duke folur rreth kërkesës së opozitës për zgjedhje të reja, tha se në zgjedhje...

Hapja e paligjshme e kanalit në “Shatërvan” të Prizrenit: Bie  këmbësorja

Një këmbësore ka  rënë  në  kanal në “Shatërvan” të Prizrenit. Drejtori i Drejtorisë së Inspektorateve  në Prizren, Islam Ukaj tha se kanali është hapur paautorizim...

Lajmet e Fundit