25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Nora Istrefi në jurinë e “XFactor”-it?

Nora-xfactor1Këngëtarja nga Kosova, Nora Istrefi, ka publikuar një foto në facebook me mbishkrimin “XFactor, së shpejti”.

Mesa duket këngëtarja seksi është përzgjedhur nga drejtuesit e talent show si një prej anëtareve të jurisë për sezonin e ardhshëm.

Nuk dihet nëse Nora do të zëvendësojë në juri këngëtaren Tuna ose Soni Malaj.Nora-xfactor

Më Shumë

Euro 2024 në raundin e fundit të grupeve: Kush duhet të bëjë çfarë për t’u kualifikuar?

Faza e grupeve për Euro 2024 po shkon drejt përmbylljes, me raundin e fundit të ndeshjeve që luhen gjatë javës dhe me ekipet që...

Kryetari i LDK-së në Prizren nderon familjet e veprimtarëve Sali Gashi dhe Asllan Martinajt

Kryetari i LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj, ka vizituar familjet e Sali Gashit dhe Asllan Martinajt për të nderuar kontributin e tyre të madh...

Bregu i shpëtimit

Lajmet e Fundit