3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Charisma Carpenter feston 44-vjetorin nudo

Charisma Carpenter-nudoAktorja 44-vjeçare e serialit amerikan ‘Buffy the Vampire Slayer’ ditën e mërkurë festoi 44-vjetorin e saj dhe ajo ndau me fansat një foto të sajën nudo.

Pa rroba në trup Charisma ka pozuar e ulur me shikimin nga dritarja, një foto bardh e zi ku tregon dhe linjat e saj elegante.

Nuk është hera e parë që aktorja 44-vjeçare ajo realizoi një set fotografik nudo për revistën PlayBoy, në vitin 2004.

Më Shumë

Arsenali e lartëson Granit Xhakën

Tre gola në tri ndeshje, Arsenali e lartëson Granit Xhakën Granit Xhaka është duke kaluar nëpër një formë kulmore të karrierës. Ylli kosovar po shkëlqen në...

Haxhiu kërkon nga Qeveria të riprocedohet në Kuvend kërkesa për tërheqjen nga Trusti

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës që ta riprocedojë në Kuvendin e Kosovës kërkesën e qytetarëve...

Lajmet e Fundit