6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Nora Istrefi ngre temperaturat kur pozon në bikini

Përveçse e pëlqyer për hitet muzikore, Nora Istrefi admirohet edhe për dukjen e saj.

Këngëtarja përcillet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës në Instagram, kur shpërndan imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Nora së fundi publikoi në foto, ku u shfaq e veshur në bikini duke treguar format e saj trupore të përkryera.

Ndonëse është nënë e një vajze, Nora vazhdon të ketë forma trupore të lakmueshme nga shumë femra, krejt kjo falë angazhimit të saj të rregullt në palestër.

Ndryshe, “Ay Caramba” është kënga e fundit në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

Më Shumë

Modriqi zgjedh Maradonën para Messit

Kapiteni i Kroacisë, Luka Modriq ka thënë se Diego Maradona është lojtari më i mirë në histori. Në këtë mënyrë anëtari i Real Madridit...

Ish-presidenti rus e quan NATO-n ‘entitet kriminal’

NATO e dyfishoi të martën angazhimin e saj për ta përfshirë një ditë Ukrainën në radhët e saj, një premtim që disa zyrtarë dhe...

Lajmet e Fundit