25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Nxënësit e Malishevës përshëndetin në mënyrë të veçantë mësuesin para daljes në pension

Një mësues në fshatin Dragobil të Komunës së Malishevës është përcjellë në mënyrë të veçantë me rastin e pensionimit të tij.

Feim Krasniqi, mësues që 44 vite shërbeu për arsimin në Malishevë u përcoll nga kolegët e nxënësit duar me duar teksa po dilte nga shkolla fillore ‘Emin Duraku’.

Siç edhe shihet në këtë video, të gjithë nxënësit janë bërë rresht dhe presin me radhë për ta përshëndetur mësuesin para pensionimit.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme/nxenesit-e-malisheves-pershendetin-ne-menyre-te-vecante-mesuesin-para-daljes-ne-pension-624321/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Këto 3 shenja të horoskopit janë partnerët me të qëndrueshëm

Për disa shenja, një lidhje mund të zgjasë përgjithmonë. Ato ëndërrojnë të kalojnë pjesën tjetër të jetës së tyre me partnerin e zemrës në të...

Konfiskohen 30 automjete të pa-zhdoganuara

Njësitë Antikontrabandë të Doganës të Kosovës kanë identifikuar dhe kryer kontrollin e automjeteve me targa të huaja, si dhe kanë gjetur auto pjesë pa...

Lajmet e Fundit